BTCC TOKEN2049-da 0-Barrier Ticarətlə Kripto İnnovasiyasında Yeni Dövrü Açır
Kriptovalyuta sahəsində ən uzunmüddətli fəaliyyət göstərən platforma BTCC, 2026-cı ilin oktyabrında Sinqapurda keçiriləcək TOKEN2049 tədbirində Platinum Sponsor kimi iştirak edəcək. Marina Bay Sands-də təşkil olunacaq bu tədbirə 25,000-dən çox qlobal lider, investor və həvəskar qatılacaq.
15 İllik Təcrübə və Yeni Konsept
BTCC bu il 15 illiyini qeyd edir və TOKEN2049 nümayişində əsas mövzu kimi “0-barrier trading” (sərhədsiz ticarət) konseptini təqdim edir. Bu, ticarətdə bütün maneələri aradan qaldırmaq, istifadəçilərə 0 komissiya, 0 sürtünmə və 0 panika prinsipləri ilə rahat və etibarlı ticarət imkanı yaratmaq məqsədi daşıyır.
0-Fee Festival və İnteraktiv Tədbirlər
BTCC-nin stendində sosial paylaşım üçün böyük qəbz formasında quraşdırma, merch counter və işıqlı fırlanan silindr yerləşəcək. İştirakçılar burada interaktiv fəaliyyətlərdə iştirak edə, rəsmi BTCC hədiyyə paketləri əldə edə biləcəklər. Xüsusi olaraq, BTCC Traders Club eksklüziv lounge kimi fəaliyyət göstərəcək. Bu lounge VIP ticarətçilər, əsas fikir liderləri, icma tərəfdaşları və dəvət olunmuş qonaqlar üçün nəzərdə tutulub.
Argentina Futbol Assosiasiyası ilə Əməkdaşlıq
BTCC Traders Club Argentina Futbol Assosiasiyası (AFA) ilə əməkdaşlıq əsasında yaradılıb və BTCC-nin bu assosiasiyanın rəsmi regional sponsoru olduğunu göstərir.
Canlı Yayım və Onlayn İştirak
TOKEN2049 zamanı BTCC X platformasında canlı yayım təşkil edəcək. Onlayn iştirakçılar tədbir boyunca xüsusi kampaniyalarda iştirak edə, USDT mükafat fondu və eksklüziv məhdud sayda hədiyyələr qazanmaq şansı əldə edəcəklər.
Dünyada 12 Milyondan Çox İstifadəçi
2011-ci ildə qurulan BTCC, 100-dən çox ölkədə 12 milyondan çox istifadəçiyə xidmət göstərir. Bu tədbir BTCC üçün həm 15 illik yubiley, həm də ticarətdə yeni sərhədləri aşmaq üçün mühüm platformadır.
BTCC-nin TOKEN2049 tədbirində təqdim etdiyi “0-barrier trading” konsepti kriptovalyuta ticarətində yeni bir dövrün başlanğıcı kimi qiymətləndirilir. İştirakçılar həm fiziki, həm də onlayn olaraq bu yenilikləri yaşayacaq, ticarətdə sərhədlərin aradan qalxmasının gətirdiyi rahatlıq və fürsətləri hiss edəcəklər.

BTCC запускает новую эру криптотрейдинга на TOKEN2049 в Сингапуре
Криптовалютная платформа BTCC, одна из старейших на рынке, выступит платиновым спонсором конференции TOKEN2049, которая пройдет в октябре 2026 года в Сингапуре. Мероприятие соберет более 25 000 лидеров, инвесторов и энтузиастов из разных стран в Marina Bay Sands.
15 лет опыта и инновационная концепция
В этом году BTCC отмечает 15-летие. На TOKEN2049 компания представит концепцию «0-barrier trading» — торговлю без барьеров. Это означает устранение всех преград для пользователей: нулевые комиссии, отсутствие задержек и паники, что обеспечивает комфорт и надежность сделок.
Фестиваль без комиссий и интерактивные активности
На стенде BTCC будет установлена большая инсталляция в виде чека для социальных сетей, мерч и светящийся вращающийся цилиндр. Участники смогут принять участие в интерактивных мероприятиях и получить фирменные подарочные наборы. Особое место займет BTCC Traders Club — эксклюзивная лаунж-зона для VIP-трейдеров, ключевых лидеров мнений, партнеров сообщества и приглашенных гостей.
Партнерство с Ассоциацией футбола Аргентины
BTCC Traders Club создан в сотрудничестве с Ассоциацией футбола Аргентины (AFA), где BTCC выступает официальным региональным спонсором.
Онлайн-трансляция и специальные акции
Во время TOKEN2049 BTCC организует прямые эфиры на платформе X. Онлайн-участники смогут принять участие в специальных кампаниях, получить призовой фонд в USDT и выиграть эксклюзивные ограниченные подарки.
Более 12 миллионов пользователей по всему миру
Основанная в 2011 году, BTCC обслуживает свыше 12 миллионов пользователей в более чем 100 странах. TOKEN2049 станет важной вехой для компании — как празднование 15-летия, так и площадкой для выхода на новый уровень в криптотрейдинге.
Концепция «0-barrier trading», представленная BTCC на TOKEN2049, обещает открыть новую эру в торговле криптовалютами. Участники смогут лично и онлайн ощутить преимущества торговли без ограничений, что расширит возможности и повысит удобство работы на рынке.