Seattle-də 2026 Uncommon Thinkers Mükafatlarına Nominasiyalar Rəsmi Başladı!
Seattle texnoloji icması yenidən diqqət mərkəzindədir. GeekWire təşkilatının dördüncü dəfə keçirdiyi Uncommon Thinkers mükafatları üçün nominasiya prosesi rəsmi olaraq açılıb. Bu proqram Greater Seattle Partners ilə əməkdaşlıqda həyata keçirilir və innovasiya, yaradıcılıq və liderlik sahəsində fərqlənən şəxsləri tanımaq məqsədi daşıyır.
Nominasiya üçün son tarix və seçim meyarları
Nominasiya üçün son tarix sentyabrın 18-i saat 11:00 PT-dir. Müraciət edənlər yeni ideya, texnologiya və ya həllər təqdim etməli, həmçinin sahələrində ölçülə bilən və mənalı təsir göstərməlidirlər. Mükafat alanlar hakimlər heyəti tərəfindən seçiləcək və dekabrın 10-u GeekWire Gala tədbirində mükafatlandırılacaqlar.
Keçmiş mükafat sahibləri və sponsor dəstəyi
2025-ci ilin mükafat sahibləri arasında Anindya Roy, Kiana Ehsani, Max Blumen, Jay Graber, Brian Pinkard və Jeff Thornburg kimi tanınmış innovatorlar var. Bu ilki GeekWire Gala-nın baş sponsoru First Tech Federal Credit Union təşkilatıdır ki, bu da tədbirin əhəmiyyətini və dəstəyini göstərir.
Seattle icması üçün yeni imkanlar
Bu mükafatlar Seattle-də texnoloji inkişaf və yaradıcılıq ruhunu gücləndirir. Nominantlar üçün bu, öz işlərini geniş auditoriyaya çatdırmaq və sahələrində nüfuz qazanmaq üçün unikal fürsətdir. Hər il olduğu kimi, 2026-cı il üçün də bu mükafatlar Seattle-in innovasiya xəritəsində önəmli yer tutacaq.

В Сиэтле стартовал прием заявок на премию Uncommon Thinkers 2026
Технологическое сообщество Сиэтла вновь в центре внимания. Организация GeekWire объявила о начале приема заявок на четвертую премию Uncommon Thinkers, которая проводится в партнерстве с Greater Seattle Partners. Цель программы — отметить выдающихся лидеров в области инноваций, творчества и лидерства.
Крайний срок и критерии отбора
Прием заявок продлится до 18 сентября, 11:00 по тихоокеанскому времени. Кандидаты должны представить новые идеи, технологии или решения, которые оказывают измеримое и значимое влияние в своих сферах. Победителей выберет жюри, а награждение пройдет 10 декабря на гала-вечере GeekWire.
Известные лауреаты и поддержка спонсоров
Среди лауреатов 2025 года — известные инноваторы Аниндья Рой, Киана Эхсани, Макс Блюмен, Джей Грейбер, Брайан Пинкард и Джефф Торнбург. Главным спонсором грядущего гала выступает First Tech Federal Credit Union, что подчеркивает значимость и поддержку премии.
Новые возможности для сообщества Сиэтла
Премия способствует развитию технологического прогресса и творческого духа в регионе. Для номинантов это уникальный шанс представить свои проекты широкой аудитории и укрепить профессиональный авторитет. Как и в предыдущие годы, Uncommon Thinkers 2026 займет важное место на карте инноваций Сиэтла.