BloFin Wallet: Rəqəmsal Ticarətdə İnqilabi İmkanlar Necə Yaradılır?
BloFin Wallet istifadəçiləri artıq 100-dən çox perpetual bazarda birbaşa öz cüzdanlarından ticarət edə bilərlər. İstifadəçilər vəsaitləri başqa platformaya köçürmədən, eyni cüzdanda həm ticarət, həm də digər əməliyyatları rahatlıqla həyata keçirirlər.
Visa kartı ilə sərbəst ödəniş
BloFin Wallet-in Visa kartı vasitəsilə istifadəçilər rəqəmsal aktivlərini Visa qəbul edən bütün yerlərdə sərbəst xərcləyə bilərlər. Kart Apple Pay və Google Pay dəstəkləyir, buraxılış və illik ödəniş tələb olunmur, həmçinin vəsaitlərin kilidlənmə müddəti yoxdur. İstifadəçilər aktivlərini alış anına qədər tam nəzarətdə saxlayırlar.
İstinad proqramı və əlavə gəlir imkanları
BloFin Wallet perpetual ticarət üçün istinad proqramı təqdim edib. İstifadəçilər öz dəvət linklərini paylaşaraq, dəvət etdikləri şəxslərin ticarət fəaliyyətindən komissiya geri ödənişi qazana bilərlər. Bundan əlavə, BloFin Wallet-in Earn məhsulu 6%+ illik gəlir (APY) təklif edir, bu da aktivlərini boşda saxlamayanlar üçün əlavə gəlir imkanı yaradır.
Texnoloji inteqrasiya və çoxzəncirli dəstək
BloFin Wallet əsasən EVM və Solana şəbəkələrində çoxzəncirli aktiv idarəçiliyini dəstəkləyir. İstifadəçilər aktivlərini tam mülkiyyət və idarəetmə hüququ ilə saxlayır, həmçinin BloFin ekosisteminə inteqrasiya olunmuş geniş xidmətlərdən faydalana bilirlər. Tətbiq Google Play Store və Apple App Store vasitəsilə əlçatandır.
İstifadəçi təcrübəsi və gələcəyə baxış
BloFin Wallet-in mərkəzi Road Town, Virgin Islands-da yerləşir və rəqəmsal aktivlərin idarə olunmasında istifadəçilərə daha çevik və sərfəli həllər təqdim edir. Bu yeniliklər rəqəmsal maliyyə əməliyyatlarını sadələşdirir və istifadəçilərin gündəlik ticarət, gəlir və ödəniş ehtiyaclarını vahid platformada qarşılamağa imkan verir.

BloFin Wallet расширяет возможности цифровой торговли и платежей
Пользователи BloFin Wallet теперь могут торговать более чем на 100 perpetual рынках напрямую из своего кошелька. Это позволяет проводить торговые операции и другие транзакции без необходимости переводить средства на сторонние платформы.
Свободные платежи с картой Visa
С помощью карты Visa от BloFin Wallet пользователи могут свободно тратить цифровые активы в любых местах, принимающих Visa. Карта поддерживает Apple Pay и Google Pay, не требует выпуска и ежегодного обслуживания, а также не блокирует средства. Пользователи сохраняют полный контроль над активами до момента покупки.
Реферальная программа и дополнительные доходы
BloFin Wallet запустил реферальную программу для perpetual торговли. Пользователи, делясь своими приглашениями, получают комиссионные с торговой активности приглашённых. Кроме того, продукт Earn предлагает доходность свыше 6% годовых, что позволяет зарабатывать на неактивных активах.
Технологическая интеграция и мультичейн поддержка
Основной упор сделан на поддержку мультичейн управления активами в сетях EVM и Solana. Пользователи сохраняют полное право собственности и контроля над активами, а также получают доступ к широкому спектру сервисов внутри экосистемы BloFin. Приложение доступно в Google Play Store и Apple App Store.
Штаб-квартира BloFin Wallet расположена в Роуд-Тауне, Виргинские острова. Компания предлагает гибкие и выгодные решения для управления цифровыми активами, упрощая финансовые операции и объединяя торговлю, доход и платежи в одной платформе.